Nasi piłkarze oficjalnie w Oskarze Przysucha!

Kolejne oficjalne ubytki w seniorskim zespole Broni Radom. Przemysław Wicik - kapitan zespołu, Przemysław Nogaj - jeden z najbardziej zasłużonych graczy, a także Patryk Czarnota, wybrali grę w czwartoligowym Oskarze Przysucha. Wcześniej ofertę tego klubu wybrali również Dawid Sala, Damian Kołtunowicz, a także Tomasz Zagórski, który już zimą ubył z klubu.
Każdemu z tych piłkarzy serdecznie dziękujemy za występy w Broni i życzymy powodzenia!

PODOBNE WPISY