Nasi strzelają najlepiej

Publikujemy przygotowane przez portal mazowieckapilka.pl zestawienie najlepszych stzrelców ligowych wiosną. Cieszy, że na dwóch pierwszych miejscach są piłkarze Broni, która w całym sezonie jest najskuteczniejszą drużyną
Skuteczność dwóch piłkarzy w rundzie wiosennej w znacznej mierze pomogła Broni Radom w objęciu fotela lidera III ligi. Duet Mariusz Marczak – Piotr Nowosielski zgromadził w tym roku już 15 bramek.

Marczak imponował już skutecznością w rundzie jesiennej. Pochodzący z Ostrołęki pomocnik ma na swoim koncie już 19 bramek i pewnie prowadzi w klasyfikacji strzelców III ligi. Nowosielski trafił do Broni ubiegłej zimy z Wisły Puławy. Podchody radomskiego klubu pod tego zawodnika miały miejsce już w przeszłości, ale dopiero teraz wychowanek Juniora powrócił do rodzinnego miasta.

Postawa Marczaka i Nowosielskiego ma przełożenie na zdobycze punktowe Broni i jej pozycję w ligowej tabeli. Przed drużyną Tomasza Dziubińskiego jeszcze 7 kolejek, w których przyjdzie się mierzyć m.in. z głównymi rywalami do awansu – Ursusem i Legią II.

Najlepsi strzelcy wiosny w III lidze łódzko-mazowieckiej:
8 goli – Mariusz Marczak (Broń)
7 goli – Piotr Nowosielski (Broń)
6 goli – Łukasz Mitek (Warta)
5 goli – Michał Efir (Legia II), Marcin Mirecki (Lechia), Jewhen Radionow (Ursus)

PODOBNE WPISY