Nasi w mistrzostwach Polski

Najbliższy weekend będzie szczególny dla naszych młodych piłkarzy z rocznika 2007 i 2008. Dwie ekipy z naszego klubu zostały zaproszone do Klubowych Mistrzostw Polski. Impreza odbędzie się w Warce, na terenie Hotelu Sielanka nad Pilicą. Na tych obiektach przed poprzednimi mistrzostwami Europy przygotowywała się Chorwacja, potem trenowała tutaj reprezentacja Polski, a jeszcze kilkia dni temu trenowała w Sielance Legia Warszawa.

Impreza zapowiada się bardzo prestiżowo. Już kilka tygodni temu samo losowanie na terenie Sielanki było przeprowadzone z wielką pompą, na najwyższym poziomie.

W sobotę od godz. 10 rywalizować bęą chłopcy z rocznika 2007. Podopieczni trenerów Wojciecha Banaczka i Marka Zakrzewskiego trafili do grupy A. Tutaj zagrają Syrenka Soccer School Białobrzegi, Motor Lublin, JKS Jarosław, LUKS Skrzyszów, Talencik Radom, Akademia First Kick. Wszystkich zespołów jest 28. Trudno wskazywać faworyta. Jedno jest pewne – chłopcy bez względu na wynik przeżyją wielką przygodę.

W niedzielę o godz. 9 rywalizację rozpoczną dzieci z rocznika 2008. Tutaj trenerzy Marcin Trojanowski i Daniel Grymuła jadą z drużyną przede wszystkim śietnie się bawić. W tym roczniku Broń trafiła do grupy B. Legia Soccer School Warszawa, Energia Kozienice, Junior Radom, RAP Radomsko, Talencik Radom, Stal Mielec. Warto dodać, ze w tym roczniku grają też dzieci z zagranicznych ekip: Victoria Berlin (Niemcy), Hradec Kralove (Czechy),

PODOBNE WPISY