Nasza młodzież na obozach

W Zakopanem oraz w Toporni spędzają obecnie czas nasze drużyny młodzieżowe. Za kilka dni kolejne drużyny trenować będą w Dusznikach Zdroju. Warunki do treningów są wyśmienite. Jest czas na ciężką pracę, ale też na dobrą zabawę i trochę odpoczynku.

Około 50 osób osób z roczników 2004, 2006, 2009 i 2010 przebywa w ośrodku w zakopiańskiej Pardałówce. Wczoraj chłopcy z 2009 pokonali w meczu sparingowym drużynę UKS SMS Łódź 10:7.

– Trenujemy praktycznie dwa razy dziennie. Mamy bardzo fajne warunki. Spacerujemy po górach, ale chłopcy mają też czas na odpoczynek i zabawę – opowiada Ireneusz Gorczyca, trener rocznika 2009.

Już po raz kolejny rocznik 2008 pod wodzą trenerów Daniela Grymuły i Marcina Trojanowskiego pojechał do Toporni. To mieści się sprawdzony i świetnie wyposażony ośrodek. Tu również nasi chłopcy mają bardzo dobre warunki do treningi i zabawy.

10 sierpnia na obóz 9 – dniowy wyjadą dwie kolejne ekipy z Broni rocznik 2005 i rocznik 2007. Trenować będą koło Wrocławia w Dusznikach Zdroju. W planach są sparingi między innymi ze Śląskiem Wrocław.

PODOBNE WPISY