Nasza młodzież poznała rywali

Podział lig i terminarze opracowane zostały przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej. Na szczeblach wojewódzkich Broń ma zespół w każdym możliwym roczniku - 1998/99 - Ekstraliga, 2000 - Ekstraliga, 2001 - I liga, 2002 - Ekstraliga, 2003 - I liga. Jakich będą mieć rywali i z kim zaczynają ligę, o tym piszemy poniżej.

Rocznik 1998/99 – Ekstraliga
Nasz zespół z rocznika 1999 zagra ze starszymi zespołami. Czy sobie poradzi, to się okaże. Obok Broni w Ekstralidze zagrają: Wisła Płock, Varsovia Warszawa, Znicz Pruszków, Polonia Warszawa, Czarni Węgrów, Agrykola Warszawa, Żyrardowianka Żyrardów. Sezon zaczyna się 20 sierpnia, a Broń zacznie u siebie z Czarnymi Węgrów.

Rocznik 2000 – Ekstraliga
Drużyna trenera Marcina Krzoska. Czy będzie mocna. Czy odejdą do Legii Kumoch i Kędzierski? Tego również dowiemy się niebawem. Obok Broni w lidze graką: SF Warszawa, SEMP Ursynów, Kosa Konstancin, Znicz Pruszków, Polonia Warszawa, Legia Warszawa, Escola Warszawa. Sezon zaczyna się 20 sierpnia. Broń w 1 kolejce zagra w Warszawie z Polonią.

Rocznik 2001 – I liga
Zespół trenera Konrada Tarki. Dwukrotnie drużyna walczyła o awans do Ekstraligi. Nie udało się, ale może do trzech razy sztuka? Obok Broni zagrają: Pogoń Siedlce, SF Warszawa, SEMP Ursynów, Unia Warszawa, Chojniak Wieniawa, Legionovia Legionowo, Drukarz Warszawa. W I kolejce, 20 sierpnia, Broń zagra z SEMP-em Ursynów.

Rocznik 2002 – Ekstraliga
Drużyna trenerów Marka Siwaka i Andrzeja Ośki. W ostatnim sezonie Broń zajęła czwarte miejsce. Czy uda się powtórzyć sukces? Oprócz Broni występują w tej lidze: Varsovia Warszawa, SEMP Ursysnów, Znicz Pruszków, Polonia Warszawa, MKS Piaseczno, Legia Warszawa, Escola Warszawa. Na początek nasza drużyna zagra z Varsovią Warszawa na wyjeździe (20 sierpnia).

Rocznik 2003 – I liga
Chłopcy trenera Tomasza Dziubińskiego zadebiutuje na szczeblu mazowieckim. Sami jesteśmy ciekawi jak sobie poradzą na wyższym szczeblu. Tym bardziej, że w kadrze zespołu zapowiada się kilka ubytków. Obok Broni zagrają w lidze: Varsovia Warszawa, Dziewiątka Siedlce, Kosa Konstancin, MKS Piaseczno, Naprzód Stare Babice, AP Żyrardów. Na inaugurację Broń zagra z Kosą Konstancin, 20 sierpnia.

Roczniki 2004 – 2008 grać będą na szczeblach okręgowych. Wkrótce pojawią się informacje o młodszych zespołach.

PODOBNE WPISY