Nasza młodzież zaczyna sezon

Broń Radom ma pięć zespołów, które rozpoczynają w najbliższy weekend sezon w mazowieckich ligach. Przypomnijmy, że trzy ekipy grają w Mazowieckiej Extralidze, a dwa zxespoły grają w I lidze. Młodsze roczniki grają na szczeblu radomskim i rozgrywki zaczną za kilkanaście dni. W najbliższy weekend aż cztery mecze rozegrane zostaną na Narutowicza 9.
Z ostatniej chwili: Mecz Broni 2000 z Polonią Warszawa został przełożony.

Ekstraliga juniorów 1998/99
Broń Radom – Czarni Węgrów

Niedziela godz. 11
Najbliższy sezon dla tej drużyny to wielka niewiadoma. W czerwcu drużyna była blisko wywalczenia mistrzostwa Mazowsza, ale zaważył ostatni mecz. Teraz Broń zagra w większości rocznikiem 1999 w lidze juniorów starszych 1998. Ostatecznie ekipę juniorów starszych mogą wspomagać gracze pierwszej drużyny – Jakub Kumoch, Albert Pietralski.

Ekstraliga juniorów 2000
Broń Radom – Polonia Warszawa – przełożony


I liga tramparzy rocznik 2001
Broń Radom – SEMP Ursynów

Niedziela godz. 13
Dwóch zawodników Broni przeniosło się do MSPN Radomiak i jest to spore osłabienie dla drużyny trenera Konrada Tarki. Latem szkoleniowiec testował kilku graczy z regionu i jaka bęzie siła drużyny, tego przekonamy się już niebawem.

Ekstraliga rocznika 2002
Varsovia Warszawa – Broń Radom

Sobota godz. 15.30
Czwarte miejsce w poprzednim sezonie drużyny trenerów Marka Siwaka i Andrzeja Ośki. W ostatnim sparingowym meczu chłopcy wygrali ze starszym rocznikiem 2001 Legionu Radom. Od 5 sierpnia drużyna przebywała na obozie w Zakopanem. Trzymamy kciuki w sobotę.

I liga rocznika 2003
Broń Radom – Kosa Konstancin

Sobota godz. 11
Debiutanci na szczeblu mazowieckim. Drużyna w ostatnim sparingu przegrała 0:5 z Młodzikiem Radom, ale trener miał do dyspozycji zaledwie 12 zawodników. Inauguracja stoi pod znakiem zapytania, bo kilku graczy wciąż jest na wakacja i trener Tomasz Dziubiński nie może wystawić najmocniejszego składu.

Kibiców zapraszamy do przychodzenia na mecze naszej młodzieży. Szkołka piłkarska radomskij Broni cały czas jest najlepsza w mieście. Pamiętajcie również w sobotę o godz. 17…Broń – Mszczonowianka – „Piątak w dłoń i na Broń”

PODOBNE WPISY