Nasza młodzież zaprasza na mecze

W najbliższy weekend seniorzy Broni Radom jadą na pasjonujący mecz do ŁKS Łódź. Będziemy o tym pisać w oddzielnej informacji. Natomiast ciekawe pojedynki czekają naszą młodzież. Będzie się działo i czekamy kolejne zwycięstwa. Zwłaszcza na mecz Broni 1999 warto się wygrać, bo drużyna jest liderem i ma kolejną szansę na komplet punktów. Harmonogram meczów w rozwinięciu. 

Ekstraliga rocznika 1999
BROŃ RADOM – UKS BRÓDNO
Sobota godz. 11 (sztuczne)
Lider, mający aspirację gry w Centralnej Lidze Juniorów. Nasz zespół wygrał dotąd wszystkie mecze i ma ogromną ambicję, aby pokonać Bródno, które w 4 meczach zdobyło 4 punkty. 

Ekstraliga rocznika 2000
BROŃ RADOM – POLONIA WARSZAWA
Niedziela godz. 14 (sztuczne)
Broń zajmuje czwarte miejsce w tabeli, a Polonia jest trzecia. Zagrają więc sąsiedzi i mecz zapowiada się dzięki temu ciekawie. Zwycięzca może awansować na pozycje wicelidera.

I liga mazowiecka rocznika 2001
Pogoń Siedlce – BROŃ RADOM
Sobota godz. 11
Cieżki i zarazem ważny mecz czeka podopiecznych trenera Konrada Tarki. Pogoń jest wiceliderem tabeli, ma po 4 kolejkach 9 punktów, natomiast Broń zajmuje trzecie miejsce i ma tylko gorszy bilans bramkowy. Liczymy na niespodziankę.

Ekstraliga rocznika 2002
MOSIR MIńsk Mazowiecki – BROŃ RADOM
Niedziela godz.14.30
Broń zajmuje 4 lokatę w tabeli i jedzie na mecz z ostatnia ekipą, która wiosną zdobyła jeden punkt. Liczymy, że chłopcy trenera Marka Siwaka podkręcą mocno tempo i postarają się wywalczyć trzy punkty. Wygrana pozwoli drużynie wskoczyć na podium.

I liga radomska 2003
BROŃ RADOM – UKS LIPIE
Sobota, godz. 9.30 (sztuczne).
UKS Lipie po 2 kolejkach ma bilans podobny do Broni, ale wydaje się że to drużyna trenera Tomasza Dziubińskiego będzie faworytem tego meczu.

I liga radomska 2004
MŁODZIK RADOM – BROŃ RADOM
Sobota godz. 11. boisko przy ul.. Ofiar Firleja
Po przegranych derbach z Radomiakiem, chłopcy mają szansę na to, aby nieco się zrehabilitować. Łatwo nie będzie, bo derbowy pojedynek z Młodzikiem też rządzi się swoimi prawami.

PODOBNE WPISY