Nasza trójka nominowana

Mimo spadku z trzeciej lig, ten rok nie jest jednak aż tak fatalny jak się na to zanosiło. Drużyna została mistrzemjesieni, nie przegrała meczu i jest na najlepszej drodze, aby powalczyć o awans. Ruszył 23 Plebiscyt Sportowy "Echa Dnia", gdzie nie zabrakło również osób związanych z Bronią Radom. Tym razem nominowano w trzech kategoriach - Sportowiec Roku, Trener Roku i Talent Roku. Do gromna tych najpopularniejszych odpowiednio nominowano - Kamila Czarneckiego, Dariusza Różańskigo i Przemysława Sobolewskiego. Zachęcamy do głosowania poprzez sms, klik na facebooku i przez stronę EchoDnia.eu. Zasady głosowania poniżej.

GŁOSUJ NA TRENERA
DARIUSZ RÓŻAŃSKI – głosuj TUTAJ
Broń Radom, piłka nożna. Ma 46 lat. Po przejęciu drużyny po spadku z trzeciej ligi, jego zespół w nowym sezonie nie doznał żadnej porażki i jest mistrzem jesieni. Drużynę juniorów doprowadził do wicemistrzostwa Mazowsza.

Głosuj wysyłając SMS na numer 71321 wpisując w treści radt.10

GŁOSUJ NA SPORTOWCA
KAMIL CZARNECKI – głosuj TUTAJ
Broń Radom, piłka nożna. Ma 27 lat. Napastnik i najlepszy strzelec zespołu. Jego drużyna w rundzie jesiennej nie przegrała żadnego spotkania, wywalczyła tytuł mistrza jesieni i jest na najlepszej drodze do awansu.

Głosuj wysyłając SMS na numer 71321 wpisując w treści rads.5

GŁOSUJ NA TALENT ROKU
PRZEMYSŁAW SOBOLEWSKI – głosuj TUTAJ
Broń Radom, piłka nożna. Ma 17 lat. Wicemistrz Mazowsza juniorów. Mimo młodego wieku, ciężko pracował na to, aby znaleźć się w kadrze pierwszej drużyny, która walczy o awans.
Głosuj wysyłając SMS na numer 71321 wpisując w treści radm.23

Źródło: EchoDnia.eu