Nasze nowe oblicze

Przedstawiamy wam zupełnie nowy, oficjalny serwis Broni Radom. Prace trwały kilka tygodni. Mamy nadzieję, że trafimy w wasze gusta i wspólnie zrobimy jeszcze lepszą stronę naszego klubu.
Nowa strona ma przede wszystkim nowocześniejszą i bardziej przestronną grafikę. Pozornie jej funkcje są takie same jak na starej witrynie, ale wprowadziliśmy kilka ulepszeń. Nie chcieliśmy na siłę wprowadzać wielkich innowacji, bo wielu ludzi, szczególnie tych starszych sprawnie poruszało się po starej stronie i z myślą o nich niektóre opcje nowej strony są podobne.

ZMIANY W KOMENTARZACH
Na stronie Broni nie będzie swobody językowej, lub jak kto woli – wprowadzamy cenzurę. Owszem kasujemy komentarze ludzi, którzy obrażają klub, obrażają innych. Na tej stronie komentować będą użytkownicy zalogowani, którzy będą mogli sobie dodać jakiś avatar. To zaleta, bo dzięki temu nikt pod nikogo nie będzie się podszywał.
Swoje komentarze będą mogli zostawiać również użytkownicy niezalogowani, ale pojawią się one dopiero po akceptacji przez admina.

NASZA TELEWIZJA
Największą zmianą na stronie głównej jest wprowadzenie „Broń TV”. Nazwa brzmi bardzo dumnie, ale jesteśmy skromni i wiemy, że do prawdziwej telewizji brakuje nam bardzo daleko. Mimo wszystko chcemy, aby na stronie było jak najwięcej multimedialnych materiałów. W miarę naszych możliwości na stronie coraz częściej pojawiać się będą filmy, relacje z meczów, wywiady, reportaże z innych klubowych wydarzeń. Z biegiem czasu powinno nam to wychodzić coraz lepiej. Tymczasem już możecie zobaczyć nasz najnowszy film z ostatniego meczu sparingowego Broni z Mazowszem Grójec.

KADRA DO WYMIANY
Po lewej stronie jest panel nawigacyjny, po którym można sobie swobodnie surfować. Baczny internauta i wierny fan Broni szybko zorientuje się, że Kadra Seniorów jest nieaktualna. Postanowiliśmy na razie jej nie ruszać, dopóki nie będzie ostatecznie znana kadra na rundę wiosenną 2009. Na początku marca uaktualnimy ten dział.
W dziale młodzież internauci przerzucani będą do podstron poszczególnych roczników. Owe podstrony młodzież sama sobie prowadzi wespół z rodzicami, jednak o ważniejszych wydarzeniach my również będziemy informować na stronie głównej.
Zachęcamy rodziców naszych trampkarzy oraz samych młodych zawodników, aby nadsyłali nam fajne zdjęcia z zawodów.

DZIAŁY DLA CZYTELNIKÓW
Stworzyliśmy dwie podstrony, które możemy tworzyć wyłącznie przy Waszej pomocy. „Mali Broniarze” to pomysł, który Wam się spodobał. Nadsyłajcie nam zdjęcia swoich pociech w szalikach, czapeczkach, czy też z innymi gadżetami związanymi z naszym klubem.
Dział „Pamiątki” jest nieco podobny. Będziemy w nim umieszczać zdjęcia wszystkich „staroci”, ciekawych przedmiotów i pamiątek jakie posiadacie w domu. Wiele lat temu klub zamawiał całkiem ciekawe gadżety. Wiemy, że macie w domach talarze, książki, stare zdjęcia, krawaty, puchary, czy stare znaczki klubowe. Przysyłajcie nam zdjęcia. Tematyka jest dowolna. Może macie jakieś fotki z meczów sprzed wielu lat, to chętnie pokażemy je innym kibicom.

SKLEPIK
Na dole paska nawigacyjnego znajduje się Sklepik. W klubie jest już dość duży wybór przeróżnych przedmiotów związanych z klubem. Szwankuje jeszcze dystrybucja, bo klub nie prowadzi działalności gospodarczej, ale z biegiem czasu będziemy się starać uniknąć problemów. Sprzedaży internetowej na razie nie ma. Produkty ze sklepiku można nabyć wyłącznie w klubie na ul. Narutowicza 9, w pokoju na drugim piętrze.

Mamy nadzieję, że nowa strona przypadnie wam do gustu. Piszczcie w komentarzach, co wam się podoba, czego oczekujecie, gdzie widzicie błędy. Przysyłajcie do nas zdjęcia na adres:
admin@bronradom.pl