Nie brakowało akcentów Broni

W środę rozgrywany był okręgowy Puchar Polski. Kto był na meczu Zamłynia Radom z Powiślanką Lipsko, ten dostrzegł masę akcentów związanych z naszym klubem. Otóz w roli trenera gospodarzy wystąpił Robert Rogala, były piłkarz Broni, a obecnie szkoleniowiec piłkarzy rocznika 2004. Na linii z chorągiewką biegał trener Tomasz Dziubiński, szkoleniowiec naszych trzecioligowych zawodnikó. Na tym nie wszystko....

Trener Dziubiński luibi sędziować i jak sam przyznaje, w wolnych chwilach może jeszcze trochę pobiegać.
W ekpie Zamłynia nie zabrakło byłych zawodników naszego klubu: Michł Szmit, Krzysztof Banaszkiewicz, Michał Aleksandruk Marcin Trojanowski,a na ławce rezerwowych z powodu kontuzji siedział Łukasz Ławrecki. Warto przypomnieć, że Trojanowski i Banaszkiewicz pracują w Broni z młodzieżą.

Zamłynie przegrało dopiero po rzutach karnych, ale kolejnym akcentem jest to, że w półfinale znalazła się Powiślanka Lipsko. Kibice tego klubu od kilkunastu już lat przyjaźnią się z fanami Broni. Trzymamy kciuki, aby Powiślanka awansowała do finału…bo ten będzie rozegrany 20 października..,na stadionie Broni.

PODOBNE WPISY