Nie lekceważyć rywala!!!

BROŃ RADOM - PILICA BIAŁOBRZEGI
Środa, godz. 17.30
Stadion #Narutowicza9

W środę rozegrana zostanie 4 kolejka w naszej lidze. PIłkarze Broni zagrają przed włąsną publicznością w derbach regionu z Pilicą Białobrzegi. Dla obu ekip będzie to spotkanie piekielnie ważne. Pilica przegrała dotd wszystkie mecze. Nasz zespół przełamał się co prawda na Ursusie, ale do pełni szczęścia przydałaby się dobra gra i wynik przed swoją publicznością.


Ostatnie mecze Broni i Pilicy były bardzo wyrównane. Trzy spotkania z rzędu zakończyły się remisem. Teraz również będzie cięzko. Nasi piłkarze nie mogą zapatrywać się na tabelę. To, że białobrzeżanie stracili wszystkie punkty, to nie oznacza, że jest to słaby zespół, który położy się na Narutowicza. Derby radomsko – białobrzeskie zawsze były zacięte. Tym razem również nie będzie brakować podtekstów.

Nowym bramkarzem Pilicy został Norbert Wnukowski, który w ostatnichlatach bronił w Broni. Z kolei w naszym zespole pomiędzy słupkami stoi wychowanek Pilicy, Paweł Młodziński. Trener białobrzeskiego zespołu, Mirosław Siara mieszka w Radomiu…kilkaset metrów od naszego stadionu. W defensywie Pilicy gra inny wychowanek z Narutowicza, Adrian Karasek. Warto też dodać, że w Pilicy grał Dawid Sala, który obecnie gra w Broni. Tych wspólnych mianowników zapewne znalazłoby się więcej, ale póki co oba zespoły w środę wyjdą z nastawieniem na wygraną.

Kluczem do wygranej z Pilicą na pewno będzie koncentracja i walka. Jeśli drużyna zmobilizuje się tak jak na Ursusie i wyjdzie na boisko i zagra czujnie jak w sobotę, to o sukces nie będzie trudno.

W ekipie rywala kłopotów kadrowych nie brakuje, Na urazy narzekają Aleksiej Dubiuna i Jacek Moryc, ale prawdopodobnie zagrają w środę. Niewykluczone, że w bramce nastąpi zmiana i wspomnianego Wnukowskiego zastąpi Adam Bolek.
Jesli chodzi o nasz zespół, to pisaliśmy już, że niektórzy gracze wracają już do zdrowia, ale trener Tomasz Dziubiński raczej zwycięskiego składu nie zmieni.

Mecz rozpoczyna się o godz. 17.30 i już teraz zapraszamy na stadion.
O GODZ. 17.10 ROZPOCZNIEMY TEŻ RELACJĘ NA ŻYWO NA NASZYM PORTALU

PODOBNE WPISY