Nie ma już łatwych meczów

BROŃ RADOM - WILGA GARWOLIN
Sobota godz. 18

Przed nami kolejny pojedynek z cyklu "o życie". Nie ma już łatwych meczów, słabych przeciwników i odpuszczania komukolwiek Jeśli  Broń wygra wszystkie mecze do końca sezonu, wółwczas zagra w barażach. Zapraszamy na mecz sobotni. Będzie to okazja do zakupu nowego szalika oraz zapisania się na najważniejszy wyjazd naszej drużyny do Sulejówka.

Po środowym zwycięstwie nasz zespół nie ma chwili wytchnienia. W czwartek trener Dariusz Różański zaplanował lżejszy trening. O wygranej z MKS Piaseczno nikt już nie myśli, bo wszyscy myślami są już przy spotkaniu z Wilgą.

– Atmosfera jest fajna, chłopaki wiedzą o co grają i panują w naszych szeregach bojowe nastroje. Nikt się przed nami nie położy i wiemy, że każdy przeciwko Broni będzie grać na 100 procent. Nie ma pauzy za kartki, kontuzji w środę doznał Patryk Jakubczyk i on na pewno nie zagra – mówi trener Różański.

Prognozy pogody mówią, że w sobotę panować będzie niemiłosierny upał, więc nasi zawodnicy muszą zmierzyć się nie tylko z przeciwnikiem, ale również z pogodą.

Wilga zajmuje 10 lokatę w lidze. W ostatniej kolejce pokonała drużynę Mazura Karczew. Zespół z Garwolina będzie na pewno szukał punktów w Radomia, bo jest bardzo blisko utrzymania, ale jeszcze nie może być tego pewnym.
Trenerem zespołu jest Sergiusz Wiechowski, przed laty ekstraklasowy zawodnik, czasem jeszcze pomaga drużynie na boisku. W zespole jest kilku wartościowych graczy jak między innymi bramkarz Fic, czy tacy zawodnicy jak Kamil Zawadka, Paweł Pyra, Michał Kępka oraz Marcin Raszka.

PIĄTAK W DŁOŃ I NA BROŃ

W sobotę od godz. 17.30 bedzie można na żywo śledzić wynik meczu i najważniejsze wydarzenia z meczu Broń – Wilga.

PODOBNE WPISY