Nie oczekujemy cudów, tylko wygranej

BROŃ RADOM - PELIKAN ŁOWICZ
Sobota goidz. 16
Stadion Broni, ul. Narutowicza 9

Czytaj dalej

Już w sobotę debiut nowego trenera. Grzegorz Dziubek ma pełne zaufanie zarządu klubu, a pewnie na początku swojej pracy ogromne wsparcie ze strony kibiców, którzy jemu i drużynie życzą jak najlepiej. Przed nami ciężki pojedynek z wymagającym rywalem. Tylko wygrana pozwoli nam mieć ścisły kontakt z czołową szóstą w tabeli. Porażka mocno skomplikuje sytuację w tabeli.
Trener Grzegorz Dziubek po dwóch treningach na pewno nie ma jeszcze zbyt wielkiej wiedzy na temat zespołu, ale my również nie oczekujemy cudów. Oczekujemy choćby skromnego zwycięstwa.

Sytuacja kadrowa w naszej drużynie jest bardzo dobra. Za czerwoną kartkę nie zagra Dawid Sala, a do zespołu wracają Bartek Kaszubowski i Marteusz Matracki. Sami jesteśmy ciekawi na kogo postawi nowy szkoleniowiec i jaką jedenastkę pośle do boju.

Pelikan ma jeden punkt więcej niż Broń. Szkoleniowcem tej drużyny jest Bogdan Jóźwiak. W drużynie z Łowicza w formacjach ofensywnych gra Robert Kowalczyk, były zawodnik Broni. W poprzednim sezonie, Broń wygrała 2:1 z Pelikanem i zremisowała w Łowiczu 1:1.

Kasy od ulicy Narutowicza i parku na Plantach będą czynne od godziny 14.00. Bilet normalny kosztuje 10zł, a ulgowy 5zł. Ulga dotyczy młodzieży do lat 18 za okazaniem legitymacji i seniorów. Kobiety i dzieci do 12 lat wchodzą za darmo, lecz muszą się zgłosić do kasy po tzw.”bilet zerowy”.