Nie patrzeć na tabele

CONCORDIA ELBLĄG - BROŃ RADOM
Sobota godz. 17


W sobotę piłkarze Broni Radom zagrają w odległym Elblągu z miejscową Concordią. Recepta na sukces jest prosta - walczymy na 100 procent i nie patrzymy na tabele. Nasz zespół wyjechał na ten mecz już w piątek. Wszyscy są zdrowi i nikogo nie trzeba mobilizować na to spotkanie.

Concordia w czterech dotychczasowych meczach nie zdobyła punktu, ale trzeba zauważyć, że trzy spotkania rozgrywała na wyjazdach. Nasz zespół analizował spotkania z udziałem tej drużyny i wniosek jest na pewno jeden – nie jest to słaby zespół i w sobotę na wygraną trzeba będzie mocno zapracować.

– Nie możemy patrzeć na tabele, bo to jest zgubne i nieraz statystyki wprowadzały w błąd. Przygotowujemy się bardzo mocno na ten mecz, bo rywal też zrobi wszystko aby się przełamać – zapowiadał już wczoraj na naszym portalu trener Artur Kupiec.

W ostatnich dniach Concordia dokonała jeszcze jednego soldnego transferu.Zatrudniała Michała Leszczyńskiego, 26 letniego golkipera, który ostatnio grał w Stomilu Olsztyn, a latem był bliski podpisania umowy z Widzewem Łódź. Z pewnością będzie mocnym punktem swojej drużyny, ale liczymy też że nasi zawodnicy znajdą receptę na pokonanie golkipera.

W październiku 2019 roku odbyło sie jedyne do tej pory spotkanie obu drużyn. Wówczas Broń wygrała w Elblągu 3:2. Skrót tego meczu przypominamy TUTAJ

W sobotę mecz poprowadzi sędzia Kamil Krasnopolski, arbiter z Łodzi, który dwukrotnie prowadził mecze z udziałem Broni. Sędziował w spotkaniu Pogoń Grodzisk – Broń 0:2 i Broń – Olimpia Zambrów 2:2.

Tym razem raczej nie będzie na żywo transmisji TV.
Tradycyjnie możecie liczyć na naszą relację tekstową. na www.bronradom.pl/relacja