Nie zatracić koncentracji

KS KONSTANCIN - BROŃ RADOM
Sobota godz. 17
Każdy kolejny mecz bęzie dla Broni Radom coraz trudniejszy. Każdy rywal mocno mobilizuje się na lidera. W sobotę naszą drużynę czeka ciężki pojedynek. Podopieczni trenera Dariusza Różańskiego jadą do zespołu, który w poprzednim sezonie niemal do końca liczył się w walce o awans do trzeciej ligi. Teraz co prawda słabiej zaczęli nowy sezon, ale można się spodziewać, że po zmianie trenera ekipa KS Konstancin będzie jeszcze bardziej zmotywowana. Jeśli chodzi o naszych piłkarzy, to apelujemy, aby nie zatracili koncentracji.Jeśli w defensywie będzie bezbłędnie, to z przodu powinno być dobrze.

W ostatniej dekadzie graliśmy ze jedynie Skrą Obory, która potem stała się Skrą Konstancin. KS Konstancin powstał z połączenia RKS-u Mirków oraz Skry Konstancin Obory. W poprzednim sezonie drużyna walczyła z Victorią Sulejówek i Mszczonowianką Mszczonów o najwyższe cele. Nie udało się wygrać ligi, ale konstancinianie pozostawili dobre wrażenie.

W środę KS Konstancin odpoczywał i z pewnością na sobotę zachował więcej sił niż nasza Broń. Mecz KS z Mazurem Karczew został przełożony przez klub z Karczewa.

W naszym zespole zabraknie Przemka Wicika (4 żółte kartki). Trudno się nie zgodzić ze słowami trenera Dariusza Różańskiego, żę będzie to duże osłabienie, bo Przemek w ostatnich meczach spisywał się bardzo dobrze. Powraca do składu Dawid Sala, który musiał odbyć staż trenerski. Wszyscy są zdrowi i nikt więcej nie pauzuje za kartki.

OD GODZ. 16.45 BĘDZIEMY PRZEPROWADZAĆ RELACJĘ NA ŻYWO

PODOBNE WPISY