Nie zlekceważyć rywala

START OTWOCK - BROŃ RADOM
Sobota godz. 17
Piłkarze Broni w sobotę jadą do Otwocka na mecz z miejscowym Startem. Rywale przeżywają spore kłopoty, co przekłada się też na wiosenne wyniki. Nasz zespół ma szansę na podreperowanie bilansu punktowego, aczkolwiek odradzamy dopisywanie sobie punktów przed meczem, bo to bardzo zgubna metoda.

Przez długi czas zimą nie wiadomo było, czy Start przystąpi do rundy wiosennej. W zespole pozostała praktycznie sama młodzież. Zostali też bardziej doświadczeni gracze – Jarosław Kęsek, Paweł Bylak i Tomasz Karaś. Cieszy na pewno to, że grono zaangażowanych ludzi nie dopuściło do wycofania zespołu i OKS może grać nadal. Trenerem zespołu formalnie jest…kobieta Aneta Gójska. Mimo ambitnej gry zespół przegrał wszystkie wiosenne mecze. Na uwagę na pewno zasługuje skromna przegra 0:1 z Lechią Tomaszów.
Ostatni mecz z ŁKS Łódź, OKS oddał walkowerem i też do końca zastanawiano się też, czy mecz z Bronią się odbędzie. Ostatecznie w sobotę pojedynek rozegrany zostanie zgodnie z planem.

– Nie możemy lekceważyć rywala i jesteśmy nastawieni na walkę – mówi trener Broni, Dariusz Różański.

Jesienią w Radomiu Broń wygrała 3:0. Goście mieli w pierwszej połowie kilka świetnych okazji. Po zmianie stron nasz zespół nie wykorzystał rzutu karnego

ZOBACZ JESIENNY MECZ BRONI Z OKS TUTAJ

W naszym zespole wielkich zmian w kadrze raczej nie będzie, ale wiadomo, że z powodu kontuzji nie zagra Piotr Dobosz, natomiast za nadmiar kartek pauzować będzie Patryk Jakubczyk. Do zespołu wrócił już Łukasz Kominiak, ale nie wiadomo, czy wyjdzie w tym meczu w pierwszym składzie.

TRADYCYJNIE NA NASZEJ STRONIE BĘDZIE MOŻNA ŚLEDZIĆ RELACJE LIVE Z MECZU BRONI W OTWOCKU. Początek relacji w sobotę około godz. 16.45

PODOBNE WPISY