Niektórzy już zaczęli…

Część naszych rywali już rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu. Będziemy informować o ruchach kadrowych, wynikach sparingów i przygotowaniach do nowego sezonu. Dziś pierwsza- bardzo skromna- "garstka" informacji.

Lechia Tomaszów Mazowiecki– Beniaminek III ligi zbroi się, dzisiaj do drużyny z Tomaszowa dołączył Grzegorz Piechna, który grał przeciw Broni w barwach Ceramiki Opoczno.

MKS Kutno– „Miejscy” mimo problemów finansowych chcą walczyć o awans i poszukują wzmocnień. Nie udało się pozyskać z Hutnika Szymona Lewickiego, króla strzelców minionego sezonuu III ligi, ale z MKS trenuje inny zawodnik z Bielan- Szymon Kiwała.

Ursus Warszawa– Ursus rozegrał pierwszy sparing, remisując 1:1 ze Zniczem Pruszków.

Hutnik Warszawa– przed końcem poprzedniego sezonu zwolniono cały sztab szkoleniowy, nowym trenerm został Grzegorz Faberski, na pierwszym treningu testowano kilkunastu zawodników, przede wszystkim z grup młodzieżowych.

Omega Kleszczów– Nowym trenerem Omegi został Marcin Węglewski.

Orzeł Wierzbica- Lokalny rywal ma także nowego trenera ,Józefa Antoniaka zastąpił Jarosław Czupryn ( ostatnio Radomiak 1994). Niewiadomo, jak będzie wyglądać kadra Orła, możliwe, że jej część to będą zawodnicy rezerw, które wywalczyły awans do klasy A.

KP Piaseczno
– Największym problemem klubu z Pisaeczna jest teraz zdobycie środków na start w III lidze.