Niewygodna drużyna z Kleszczowa

BROŃ RADOM - OMEGA KLESZCZÓW
Sobota godz. 18, stadion przy ul. Narutowicza 9
Bardzo mocny, niewygodny zespół z Kleszczowa będzie najbliższym przeciwnikiem naszej Broni. Omega w dotychczasowych pojedynkach z naszą drużyną wypada zdecydowanie lepiej. Mamy jednak nadzieję, że zespół trenera Tomasza Dziubińskiego zagra swoje, czyli bez względu na wszelkie doniesienia, zrobi to co w Rzgowie.

W sześciu ostatnich meczach Omega nie doznała porażki. Wygrała cztery mecze. Piłkarze tego klubu są bardzo skuteczni. Tylko dwa ostatnie mecze wygrali stosunkiem 4:1. Dobra gra zaowocowała tym, że zespół z Kleszczowa zajmuje już trzecią lokatę w tabeli.

W bezpośrednich pojedynkach z Bronią, Omega statystycznie wygląda lepiej. Do tej pory oba zespoły grał ze sobą pięć razy i trzykrotnie górą byli nasi sobotni  rywale. Raz był remis, a raz jeszcze na boisku w Kozienicach (13 września 2011 roku) zwyciężyła Broń.

W sobotę nasz zespół zagra w najmocniejszym zestawieniu. Po pauzie za kartki wraca do kadry Jayiesimi Noheem. Nie ma żadnych poważniejszych kontuzji, choć trzeba przyznać, że nasi piłkarzy solidnie napracowali się w Rzgowie i zostawili tam dużo zdrowia.

Zapowiada się bardzo ciekawy pojedynek na który już teraz zapraszamy wszystkich kibiców. Mamy nadzieję, że piłkarze tak jak w ostatnich meczach, tak również w sobotę zrobią wszystko, aby wygrać.

OD GODZ. 17.50 BĘDZIEMY PRZEPROWADZAĆ RELACJE NA ŻYWO.