Niezwykły mecz pokoleń!

ZAGRAJĄ JAK ZA DAWNYCH LAT.
WYJĄTKOWY MECZ OLDBOJÓW BRONI!
SOBOTA GODZ. 17 - NARUTOWICZA 9

Jak gra Rafał Siadaczka, Dariusz Różański, Mirosław Kolanek czy Daniel Grymuła? Już w sobotę można sobie przypomnieć o naszych wychowankach. Tradycyjnie przed świętami nasi oldboje, ale też zawodnicy pierwszej drużyny, spotkają się po to, aby złożyć sobie życzenia i pograć trochę w piłkę. Zapraszamy kibiców, zapraszamy tez byłych piłkarzy, którzy mają ochotę przyjść na Narutowicza 9, aby powspominać stare doBre czasy i przede wszystkim pobawić się we wspólnym Broniarskim gronie!

– Co roku spotykamy się, aby pobiegać, pograć w piłkę, ale tak naprawdę chodzi o to, żeby spotkać się we własnym gronie, podtrzymać klubowe tradycje – mówi Daniel Grymuła, przed laty świetny piłkarz, obecnie trener zespołu rocznika 2008.

Na sobotę zapowiedziało się wielu znanych i zasłużonych zawodników Broni. Wystąpią trenerzy naszych młodzieżowych grup: Wojciech Banaczek, wspomniany Daniel Grymuła, Krzysztof Banaszkiewicz, Marcin Trojanowski, Robert Rogala, Mariusz Lis, Michał Kucharski, Radosław Senator, Marcin Krzosek. Nie zabraknie oczywiście szkoleniowca seniorów, Dariusza Różańskiego. Zapowiedzieli się też niezapomniani na Narutowicza: Stanisław Bilski, Robert Stępniewski, Wojciech Kupiec, Krzysztof Przydatek, Konrad Główka, Piotr Cichawa, Mirosław Kolanek, Tomasz Niewiadomski, Marcin Głogowski, Mikołaj Skórnicki, czy Rafał Siadaczka. Prawdopodobnie pojawią się też gracze z obecnej pierwszej drużyny, z kapitanem, Pawłem Młodzińskim na czele. O tym, kto ostatecznie stawi się na ten towarzyski mecz pokoleń, przekonamy się w sobotę po godz. 17.

– Zapraszamy byłych zawodników Broni, do których nie udało nam się dotrzeć, a którzy mają ochotę przyjść, spotkać się i pograć z nami – dodaje Daniel Grymuła.       

Zapraszamy też kibiców, którzy są nierozerwaną cześcią Broni od 90 lat. Początek tej piłkarskiej zabawy o godz. 17 na boisku ze sztuczną nawierzchnią.

PODOBNE WPISY