Nowa futbolowa droga

Centralna Liga Juniorów Starszych
BROŃ RADOM - SMS ŁÓDŹ
Niedziela, godz. 11 - stadion przy N9. Wstępn na mecz jest wolny

W niedzielę przed południem juniorzy z roczników 1995 i 1996 rozpoczynają zupełnie nowy etap na swojej piłkarskiej drodze. Jako jedyni z regionu radomskiego awansowali do Centralnej Ligi JUniorów Starszych. Na inaugurację zagrają z zespołem Szkoły Mistrzostwa Sportowego z Łodzi.

Cięzko powiedzieć cokolwiek o rywalach Broni. Wiadomo, że drużyny które uczestniczą w tej lidze, awansowały do niej, bo były w swoich województwach wśród najlepszych. Poziom w województwach jest jednak zróżnicowany. Od Broni na Mazowszu lepsza okazała się jedynie Legia i Polonia Warszawa.

Kadra zespołu trenera Dariusza Różańskiego wzmocniła się i dziś liczy obecnie około 25 zawodników. Czterech graczy na co dzień trenuje z trzecioligowym zespołem (Jakub Chrzanowski, Przemysław Wicik, Sebastian Wichucki, Przemysław Nogaj). Nie jest tajemnicą, że dobre występy w Centralnej Lidze Juniorów to szansa dla zawodników na to, aby pokazać się w Polsce, aby iść do wyższej ligi lub po prostu wywalczyć sobie wstęp do kadry trenera Tomasza Dziubińskiego.

Zestaw par 1 kolejki: 

Stomil Olsztyn Olimpia Elbląg 17 sierpnia, 12:00
 
MKS Polonia Warszawa Jagiellonia Białystok 17 sierpnia, 12:00
 
GKS Bełchatów Legia Warszawa 18 sierpnia, 12:00
 
Broń Radom UKS SMS Łódź 18 sierpnia, 11:00
AP ŁKS Łódź ŁKS 1926 Łomża 17 sierpnia, 16:00
 
Sokół Ostróda MOSP Jagiellonia Białystok 18 sierpnia, 14:00

PODOBNE WPISY