Nowi trenerzy w III lidze

Znamy juz nazwiska trenerów, którzy objęli drużyny w III lidze (grupa I). Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że doszło do kilku trenerskich zmian, między innymi na linii Broń - Błonianka. Teraz chyba wszystkie ekipy mają już swoich szkoleniowców.

Schedę po Michale Pulkowskim, który przyszedł do Broni Radom, przejął Bartłomiej Gołębiewski, który w Błoniance trenował już dłuższy czas. Prowadząc drużynę rezerw zdołał awansować do Ligi Okręgowej.

Jest nowy trener w Pilicy Białobrzegi. Mariusza Sawę zmienił Marcin Sikorski, postać dobrze znana w regionie radomskim. Młody szkoleniowiec osiągał juz sukcesy w LKS Promna, Zamłyniu i ostatnio w Drogowcu Jedlińsk.

Mateusz Mielczarek, dotychcasowy asystent w Lechii Tomaszów Mazowiecki, został pierwszym trenerem. Przypomnijmy, że dotychczasowy szkoleniowiec tej drużyny, Dominik Bednarczyk przeszedł do Sokoła Ostróda.

Nowy trener jest również w Ursusie Warszawa. Dotychczas zespół prowadził Bogdan Jóźwiak, ale przeniósł się do GKS Bełchatów, zaś w Ursusie trenrem został Krzysztof Cegiełka.

Tomasz Kulhawik awansował z Olimpią Zambrów do III ligi…i nagle przestał być trenerem tego zespołu. Już się wyjaśniło, że ten młody zdolny szkoleniowiec będzie asystentem Michała Probierza w młodzieżowej reprezentacji Polski. Nowym trenerem beniaminka z Zambrowa został Bartosz Grzelak.