Nowi trenerzy

Wraz z nowym rokiem w czterech młodzieżowych rocznikach w naszym klubie doszło do zmiany na stanowiskach trenerów. W najbliższych dniach pracę w naszym klubie rozpoczną szkoleniowcy znani i związani z Bronią.

Klub pożegnał się z Marcinem Krzoskiem, Marcinem Leszczyńskim, Pawłem Młotkowskim i Włodzimierzem Andrzejewskim. Zmiany mają na celu poprawę szkolenia, a przede wszystkim rozwój młodych zawodników w rocznikach niżej podanych.

Jak już wcześniej informowaliśmy Artur Kupiec, szkoleniowiec seniorów będzie teraz musiał pogodzić pracę z chłopcami z rocznika 1994.
W roczniku 1996 W. Andrzejewskiego zastąpi Konrad Główka. To dobrze znana postać na Narutowicza 9. Wychowanek Broni, związany w ostatnich latach z Mazowszem Grójec, gdzie pełnił również rolę trenera trzecioligowych seniorów.

W roczniku 1997 pracę rozpocznie Jacek Krakowiak. W latach 70 bardzo dobry zawodnik Broni i starsi kibice na pewno go znają i pamiętają.

Pozostał vacat trenerski w roczniku 1998, gdzie zarząd szuka trenera. Prawdopodobnie ten rocznik obejmie jeden ze starszych zawodników, którzy grają w seniorach, a mają już kurs trenerski. Zarząd prawdopodobnie powierzy tą funkcją Robertowi Rogali lub Wojciechowi Kędzierskiemu.  Decyzja podjęta bęzie w najbliższych dniach.

Na zdjęciu: Artur Kupiec i Konrad Główka. 

PODOBNE WPISY