Nowy – stary gracz na treningu

Piotr Nowosielski, 24- letni piłkarz grający jesienią w drugoligowym MKS Kluczbork trenuje z Bronią Radom. Być może w nowym sezonie zostanie pełnoprawnym graczem radomskiego klubu.
(źródło: CoZaDzien.com.pl)

Nowosielski jest na Plantach bardzo dobrze znany, bo wywodzi się z tej dzielnicy i od zawsze kibicował Broni. Futbolową przygodę zaczynał w Juniorze Radom. Sporo czasu uczył się w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Łodzi. Grał również na zapleczu ekstraklasy w Unii Janikowo, a potem w Olimpii Grudziądz, KSZO Ostrowiec i MKS Kluczbork. Ma doskonałą technikę i gdy nie jego niski wzrost mógłby z powodzeniem grać w wyższych ligach. W tym ostatnim klubie zagrał tylko dwa ligowe mecze, a znacznie częściej borykał się z kontuzjami. Jest po operacji kolana i zaczął przygotowania już do nowego sezonu.

– Piotrek sam chciał u nas trenować, a ja nie mam nic przeciwko. Jest po operacji kolana, ale szybko dochodzi do siebie. Znam jego potencjał i możliwości i wiem, że mnie taki zawodnik bardzo by się przydał. Ale on już sam musi zdecydować, czy chciałby wzmocnić naszą drużynę – mówi trener Broni, Artur Kupiec.

Formalnie Nowosielski jest wolnym zawodnikiem, nie rozegrał w tym roku nawet minuty w żadnym klubie i mógłby już dziś stać się zawodnikiem Broni. Nieoficjalnie wiadomo, że zawodnik chciałby zostać w klubie, ale…w drugiej lidze.

Źródło: CoZaDzien.com.pl – GALERIA ZDJĘĆ SZYMON WYKROTA TUTAJ