Nowy tydzień, nowe decyzje (ZDJĘCIA)

Piłkarze Broni Radom rozpoczęli nowy tydzień pracy. Dzięki uprzejmości Dragon Fight Club, nasz zespół trenuje nad siłą i wytrzymałością w bardzo dobrych warunkach i pod okiem specjalistów. Najbliższe dwa tygodnie będzie dla piłkarzy czasem ciężkich treningów. W niektóre dni zawodnicy spotkają nawet dwa razy, przed południem na siłowni, popołudniu na boisku.
W najbliższych dniach zapadną też ważne decyzje kadrowe.

Węcej w rozwinięciu

ZOBACZ ZDJĘCIA Z TRENINGU TUTAJ

Filip Rogoziński, lewy obrońca, który testowany był w Broni w sobotę w meczu z KSZO, nie zagra w naszym zespole. Przynajmniej na razie, nie będzie w stanie pogodzić dojazdów na treningi z pracą zawodową. Nie ma jeszcze decyzji dotyczącej Konrada Szkopińskiego i Szymona Kołosowskiego, którzy w ostatnich dniach trenowali z Bronią.
Wszystko wskazuje na to, że jeszcze w tym tygodniu na treningu Broni pojawi się ktoś nowy.  Trener Artur Kupiec zdradził nam, że prowadzi rozmowy z graczami, którzy ostatnio trenowali w wyższych ligach. Może się tak zdarzyć, że jeśli pojawi się ktoś lepszy, wówczas z zespołu ubędzie któryś z obecnych graczy. O zmianach będziemy informować na bieżąco.

PODOBNE WPISY