O meczu po meczu (ZDJĘCIA)

Za nami drugi mecz Broni w rundzie jesiennej i ogromne rozczarowanie. Wszyscy liczyliśmy na punkty. Tym bardziej, że przez prawie 50 minut nasz zespół grał w przewadze. Potem poprzeczka, niewykorzystany rzut karny, sporo okazji do zdobycia bramki. Gratulacje należą się przeciwnikom, a zwłaszcza Piotrkowi Praskowi. Wychowanek Broni kibicuje naszemu klubowi, ale na boisku w roli bramkarza, pokazał wielką klasę i udowodnił, że sentymentów nie ma.
FOTOGALERIA TUTAJ

Trochę to przypomina inaugurację poprzedniego sezonu. Najpierw wysoka wygrana z Oskarem Przysucha, potem wpadka 2:2 ze Spartą Jazgarzew. Być może niektórzy pamiętają, że po wpadce ze Spartą zespół przyjął z godnością kubeł zimnej wody i w kolejnych meczach widzieliśmy świetną Broń. Chcielibyśmy, aby zespół trenera Artura Kupca zareagował podobnie. Czasami zimny prysznic przynosi więcej pożytku niż wymęczona i szczęśliwa wygrana. Do zakończenia ligowych rozgrywek zostało 28 kolejek więc jeszcze daleka druga.
Nasi piłkarze przekonali się tylko, że nikogo nie można lekceważyć, z nikim nie będzie łatwo i każdy rywal zagra na maksimum możliwości, aby urwać punkty.

I jeszcze jedno zdanie odnośnie zamieszania z kasami. Wkrótce pojawi się odrębny komunikat klubu w tej sprawie.

PODOBNE WPISY