O rywalu. Warta z nowym graczem

Wielkimi krokami zbliża się runda wiosenna. Pierwszym przeciwnikiem naszej drużyny będzie beniaminek ligi, Warta Działoszyn, mająca na swoim koncie 16 punktów. Postaramy się dziś przypomnić skrót wide z poprzedniego meczu, przedstawić aktualne informacje o rywalu. Nowością na pewno jest pozyskanie w ostatniej chwili Krystiana Stolarczyka z GKS Bełchatów, który całkiem niedawno testowany był w Broni.

Pół roku temu Broń do Działoszyna jechała wobawie o wynik, ale raczej pewna swego. Zapowiadano walkę o awans, a tymczasem Warta swoją znakomitą grą poważnie zaskoczyła naszą drużynę. Warto przypomnieć, że po dwóch przepięknych golach ekipa z Działoszyna już do przerwy prowadziła 2:0. Najpierw Arkadiusz Porochnicki uderzył nie do obrony, a w 41 minucie Krzysztof Kukulski w swoim stylu z rzutu wolnego uderzył idealnie. Przed tamtym meczem przestrzegaliśmy, że ten zawodnik wiele razy zdobywa gole ze stałych fragentów, z dystansu. Jak widać mimo swoich 40 lat potrafi jeszcze precyzyjnie uderzyć.
W drugiej połowie Broń zaczęła traktowac rywala poważnie i dopiero wtedy zaczął się mecz. Najpierw Piotr Nowosielski, a potem Boucniba i udało się zremisować. Można było nawet wygrać. Jednak tamten mecz pokazał, że z Wartą warto zagrać poważnie od samego początku!

ZOBACZ JESIENNY MECZ BRONI W DZIAŁOSZYNIE TUTAJ

Sparingi Warty Działoszyn
5:0 z WKS-em Wieluń (liga okręgowa),
3:2 z Polonią Poraj (IV liga),
11:0 z LZS-em Rudniki (A- klasa),
4:1 z Unią Sulmierzyce (klasa okręgowa) i
1:0 ze Skrą Częstochowa (III liga);
3:3 z GKS-em Bełchatów (I liga);
1:2 z Wartą Sieradz (III liga) i
1:4 z Rakowem Częstochowa (II liga).

Transfery
Przybyli: Paweł Majchrowski (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Krystian Stolarczyk (GKS Bełchatów), Dawid Magiera (GKS II Bełchatów), Dawid Mizera (wznowił treningi).
Ubyli: Łukasz Bąkowicz (do Lechii Tomaszów Mazowiecki), Piotr Przezak (do Warty Sieradz) i Witold Grzywiński (do Omegi Kleszczów).

Mecz z Wartą w niedzielę o godz. 11

PODOBNE WPISY