O zwycięstwo będzie ciężko, ale punkty potrzebne

GKP TARGÓWEK WARSZAWA - BROŃ RADOM

Sobota godz. 14 w Warszawie

Piłkarze radomskiej Broni w roli wicelidera zagrają w sobotę w Warszawie. To będzie ciężki mecz, ale zdaniem trenera Tomasza Dziubińskiego, chcąc utrzymać się w czubie tabeli i chcąc zachować dotychczasowy dystans do lidera, trzeba przywieźć komplet punktó.

–  Targówku wiele się mówiło w ostatnim czasie, że klub ma kłopoty, ale piłkarzom tyej drużyny nie brakuje ambicji i woli walki, aby urywać punkty. Dlatego jedziemy do stolicy i wiemy, że będzie nam ciężko i nie czeka nas spacerek – mówi trener Dziubiński.

Za nadmiar kartek w naszym zespole pauzować będzie Wiktor Lach. W środku pomocy prawdopodobnie zastąpi go Paweł Ankurowski lub Ajibola Oshikoja, Obaj po swoich perypetiach zdrowotnych są gotowi do gry. Nie licząc Przemka Nogaja, reszta zawodników jest gotowa do gry. 

O godz. 14 zapraszamy na relacje live z tego pojedynku

Informacja dla kibiców.
Jak poinformowały nas wałdze GKP Targówek. kibice Broni Radom powinni (faxem lub mailem) jak najszybciej wysłać listę imienną do klubu, aby mieli możliwość wejścia na obiekt. wszelkie namiary na stołeczny klub można znaleźć TUTAJ