Obiecująco w Legionowie (FOTO)

LEGIONOVIA LEGIONOWO - BROŃ RADOM 0:1 (0:0)
Bramka: Adrian Dziubiński 88.

Broń: Młodziński - Jakubczyk, Sala, Paradowski, Wicik, Leśniewski, Sałek, Zawodnik Testowany, Bojek, Dziubiński, Kupisz. II połowa: Matracki, Kimura, Sala, Kupiec, Dobosz, Więcek, Bouchniba, Dzoiubek, Bojek, Dziubiński, Czarnecki.

Piłkarze Broni Radom royegrali bardyo dobre spotkanie i na tle drugoligowca zaprezentowali się dobrze. To dobry prognostyk. W drużynie zagrało kilku testowanych zawodników, ale do pełnego kształtu kadry jeszcze droga daleko.

FOTOGALERIA TUTAJ
ZDJĘCIA PORTALU ŁĄCZY NAS LEGIONOWO TUTAJ
Więcej w rozwinięciu.....

W zespole Broni tak jak już pisaliśmy zagrali Daiji Kimura, Mateusz Paradowski, Wiktor Kupiec, Michał Bojek, Kamil Czarnecki oraz po raz pierwszy napastnik Astry Ustronie Morskie, Damian Kupisz i testowany środkowy pomocnik. Jego nazwiska na prośbę trenera nie podajemy, ale już po zajkończonym meczu kontrolnym, trener Grzegorz Dziubek podziękował mu za występ. Pozostali wypadli całkiem przyzwoicie na pewno jeszcze jakiś czas zostaną w zespole.

Samo spotkanie miało dwa oblicza. Przed przerwą lepsi byli gospodarze, którzy mieli 3-4 dobre okazje i mogli prowadzić. Z kolei jedną okazję dla Broni Adrian Dziubiński, ale gospodarze wybili piłkę z linii bramkowej.
W drugiej połowie to Broń nieoczekiwanie po zmianach ruszyła do ataku i miała swoje okazje. W końcówce Wajih Bouchniba wyprowadził szybki kontratak, prostopadle podał do Adriana Dziubińskiego i ten w sytuacji sam na sam sprytnie trafił do siatki rywala.

Wynik spotkania cieszy i zdecydowania poprawia morale drużyny. Wkrótce komentarz trenera, natomiast wieczorem zdjęcia oraz wideo z meczu.

PODOBNE WPISY