„Obok meczu:…bez meczu i zdjęcia.

Nie doszło w sobotę do meczu piłkarskiego pomiędzy Wartą Sieradz, a Bronią Radom. Czy na pewno musiał być odwołany? Trudno w to uwierzyć, bo wystarczy obejrzeć fotki. Choć z decyzjami sędziów, czy władnych obserwatorów ciężko dyskutować. Kilka ciekawostek z cyklu "Obok meczu" udało się zanotować.
Galeria zdjęć z meczu bez meczu TUTAJ

Brak czerwonej piłki
Sędziowie z Piotrkowa Trybunalskiego zdecydowali, że zdrowie zawodników jest najważniejsze i mecz odwołali. Samo boisko nie było takie złe, bo wystarczy przypomnieć sobie na jakim polacu czasami zespoły rozgrywają zimowe sparingi. Ponoc chodzi bardziej o to, że w sieradzkim klubie nie było piasku, aby wysypać linie i czerwonej piłki jaka odznaczałaby się na murawie.

* * * 
Zadowolony był jeden

Daniel Ciupiński wielokrotnie udowodnił, że najważniejsze to grać i nie odpuszczać. Ostatnio boryka się z kontuzją i w Siweradzu nie został wystawiony do składu. Pojechał jednak z zespołem i cieszył się, że zdoła się wykurować do powtórzonego meczu. Po rozgrzewce za młodych zawodników zaniósł nawet worki z piłkami do autobusu.

* * * 
Kibice trenowali
W odróżnieniu od wszystkich, zimna nie przestraszyli się kibice Warty Sieradz. Przyszli w około 30 osób i rozpoczęli regularny doping. Nawet jak już piłkarze zeszli do budynku, to fani gospodarze ostro trenowali doping.

PODOBNE WPISY