Obradował Zarząd Broni Radom

Obradujący w dniu 3 sierpnia 2009 roku Zarząd naszego klubu po analizie sportowo-finansowej przedstawionej przez prezesa Artura Piechowicza postanowił wystąpić z apelem do Władz Miasta o wsparcie finansowe, które umożliwiłoby skuteczną walkę o awans do III ligii w nadchodzącym sezonie.

Zarząd zaakceptował także dotychczasowe transfery. Oto aktualna kadra radomskiej Broni:
Bramkarze: Wojciech Kędzierski, Sebastian Michałek, Paweł Młodziński. Obrońcy: Marcin Boguś, Norbert Jarząbek, Marcin Kośmicki, Artur Kupiec, Wojciech Kupiec, Damian Sałek (finalizacja transferu), Cezary Zieliński, Adrian Ziętek. Pomocnicy: Oskar Bawor (finalizacja transferu), Piotr Cichawa, Przemysław Cichoń (zawodnik testowany), Marcin Cieślik, Michał Doliński, Adrian Dziubiński, Daniel Grymuła, Arkadiusz Kościelniak, Norbert Rdzanek (trwają rozmowy z jego klubem). Napastnicy: Arkadiusz Chudziński, Daniel Ciupiński, Andrzej Drachal, Paweł Kocon, Robert Rogala.

Zarząd zachował na lata 2009/10 dotychczasowe kwoty składek członkowskich i wzywa wszystkich sympatyków do aktywnego włączenia się w proces budowy naszego klubu.
Podjęto również decyzję o nałożeniu kar finasowych na dwóch zawodników (dotyczy to II częsci sezonu 2008/09) za złamanie regulaminu sportowo-treningowego.