Oby nie było powtórki

BROŃ RADOM - UKS SMS ŁÓDŹ
Sobota godzina 16
Stadion w Radomiu przy N9.


Trzeba przyjść i przekonać się na własne oczy jak ostatnio gra nasz zespół. Po trzech zwycięstwach z rzędu, gra naszego zespołu napawa optymizmem. Czekamy na to, że w sobotę drużyna zmaże plamę za porażkę sprzed dwóch lat z UKS SMS Łódź 0:4. Wtedy ambitna i przebojowa młodziez pokazała Broni miejsce w szeregu. Przyszedł czas, aby nasz zespół pokazał, że nie znalazł się przypadkowo w czołówce trzeciej ligi. Zapraszamy wszystkich na ten arcyciekawy pojedynek.

Tradycyjnie na naszej stronie od godziny 15.50 będzie można śledzić relację na żywo.

Mecz z 2 listopada 2008 roku był koszmarem do którego aż nie chce się aż wracać.Broniarze za zlekceważenie młodego przeciwnika zostali mocno skarceni i najedli się wstydu przegrywając 0:4.

Z tamtego zespołu praktycznie nikt w ekipie Broni. Z obecnej kadry grali Arkadiusz Kościelniak, Wojcuiech Molęda, Arkadiusz Chudziński, oraz Artur Kupiec. Raczej żaden z nich nie wybiegnie w sobotę w podstawowych składzie.

O RYWALU

Z łódzkiego zespołu przed sezonem odeszło trzech najbardziej doświadczonych graczy, Amadou Morou, Piotr Gląba i Olaf Okoński. Na ich miejsce przyszło kilku zawodników z rocznika 1993, którzy w czerwcu wywalczyli mistrzostwo Polski juniorów młodszych. Obecnie najstarsi gracze UKS SMS mają zaledwie 22 lata. Mimo tak pozornych osłabień, młodzież z Łodzi w obecnych rozgrywkach radzi sobie dzielnie. Na swoim koncie mają wygraną z Ursusem Warszawa i trzykrotnie zremisowali. Z sześcioma punktami zajmują 11. lokatę w tabeli. Przegrali dotąd tylko z liderem 2:4, MKS Kutno.

KTO ZASTĄPI WOJTKA?
W naszej drużynie cały optymizm burzy nieco kontuzja Wojtka Kupca. Zastąpi go prawdopodobnie Norbert Jarząbek lub Czarek Zieliński. Pozostali zawodnicy są zdrowi. Dariusz Kozubek uważa, że atutem Broni w tym spotkaniu będzie z pewnością własne boisko. Wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że zespół z Łodzi choć należy do najmłodszych w lidze to nie wolno go lekceważyć.

Zapowiada się bardzo ciekawe widowisko, na które serdecznie zapraszamy. Czekamy na żywiołowy doping fanów Broni, którzy w tym sezonie pomogli piłkarzom w trzech wygranych. Tradycyjnie na kibiców w przerwie czekają niespodzianki. Pogodę bez deszczu również zamówiliśmy:)

Na zdjęciu pamiątka po klęsce sprzed dwóch lat.

PODOBNE WPISY