Oby za(Świt)ało utrzymanie

BROŃ RADOM - ŚWIT NOWY DWÓR MAZOWIECKI
Sobota godz. 17
Stadion ul. Narutowicza 9
 
W końcówce rundy wiosennej każdy mecz jest ważny, emocjonujący, ale teraz ten najbliższy może być już ostatnim, który wpływa na ciśnienie kibiców. Dawno Broń nie wygrała na swoim stadionie, a przecież N9 w tym sezonie bardzo długo było twierdzą nie do zdobycia. Ostatni raz komplet punktów nasza drużyna przed swoją publićznością zgarnęła 13 kwietnia w meczu z Legią II. Liczymy, że w sobotę uda się zagrać dobre spotkanie, wygrać i definitywnie zapewnić sobie utrzymanie w trzeciej lidze! Do boju Broniarze!!!
 
(wkrótce szersza zapowiedź)

 Dla naszej drużyny, zespół Świtu zawsze był ciężkim przeciwnikiem. Obecnie nowodworzanie zajmują czwartą lokatę w tabeli. Coraz chętniej sięgają po młodszych zawodników, bo klub walczy o nagrodę finansową PJS. Co nie zmienia faktu, że będzie to łątwy przyciwnik. Świt w młodym składzie potrafił ostatnio pokonać Mamry Giżycko, a wcześniej Legię II Warszawa. Dlatego można przypuszczać, że przy Narutowicza 9 czeka nas ciężki mecz. 

 
W naszej ekipie nie zagrają kontuzjowani wcześniej zawodnicy, Matheus Dias i Bartosz Olszewski. Zabraknie też Janka Głowackiego, który będzie pauzować za kartkę. 
 
Liczymy dobry doping kibiców. 
 
BILETY ONLINE NA sklep.mosirradom.pl 
Relacja tekstowa na naszym portalu! 

PODOBNE WPISY