Odpoczynek na pewno się przyda

Broń SENIORZY - Broń juniorzy 0:1 (0:0)
Bramka: Adamczyk 75.
Broń seniorzyMlodzinski- Dziubek, Skornicki, testowany, Dobosz, Lesniewski, Wajih, Salek, Nowosielski, Dziubinski, Wicik oraz Kowalski Kierzkowski i Pryciak.
Broń juniorzy: Bochniewski - Sokół, Piskorz, Wieczorek, Sonta, Kumoch, Jedynak, Winsztal, Soboelewski, Popczyński, Winsztal oraz Adamczyk, Kołtunowicz, M. Popiel, Pietralski, Jakubczyk, Muc.

Wynik i postawa nie seniorów nawet w treningowym meczu nie wymagają większego komentarza. To wstyd. w ekipie juniorów, większość to zawodnicy rocznika 1999. Co prawda trener Grzegorz Dziubek eksperymentował i mocno poprzestawiał zespół na pozycjach, co nie zmienia faktu, że dla niektórych zawodników czas w Broni już się kończy.
Nadchodzi przerwa między rundami i niektórzy zawodnicy mają dużo czasu na to, aby zastanowić się, czy grać z herbem Broni na piersi. W drużunie seniorów zagrał zawodnik z Egiptu...którego gry też nie ma co komentować, bo był to dla niego epizod, który już się nie powtórzy.
W piatek zespół zagra mecz z zawodnikami wypozyczonymi do inych klubów. Kto wie, gracze z 4 ligi i klasy okręgowej będą się wyróżniać.
Wielkie brawa za to należy się młodzieży, która przy odrobienie szczęścia mogła ten mecze wygrać wyżej.

PODOBNE WPISY