Odrobili zaległości

Dziś rozegrane zostały dwa zaległe spotkania w naszej lidze. Pogoń pewnie wygrała z Legionowo. Z kolei w drugiem spotkaniu zmierzyły się dwa zespoły z którymi teraz zmierzy się Broń, czyli Ceramika i UKS SMS . Gola dla Ceramiki zdobył Grzegorz Piechna.

UKS SMS Łódź - Ceramika Opoczno 1:1
Pogoń Siedlce - Legionovia Legionovo 3:0

PODOBNE WPISY