Operacja Konstancin rozpoczęta

Piłkarze Broni Radom po krótkiej, świątecznej przerwie rozpoczęli przygotowania do kolejnego bardzo ważnego meczu. W sobotę u siebie zagrają z Klubem Sportowym Konstancin. Wszyscy zawodnicy są zdrowi, nikt też nie będzie pauzować za kartki, a trener Dariusz Różański będzie miał spory ból głowy, bo w ostatnim meczu ze Zniczem wszyscy zagrali bardzo dobrze i ciężko będzie posadzić kogokolwiek na ławce.

FOTOGALERIA  Z TRENINGU TUTAJ
czytaj w rozwinięciu

W niedzielę i poniedziałek nasz zespół dostał wolne. Mógł świętować w rodzinnym gronie. We wtorek odwiedziliśmy drużynę na treningu. Atmosfera jest bardzo dobra i widać, że kryzys formy raczej minął.
– Jestem przekonany, że jeśli będziemy grać tak jak ze Zniczem, to możemy wygrać z każdym w tej lidze. Musimy patrzeć przede wszystkim na siebie i nie możemy już więcej tracić punktów – uważa Marek Chudziński, kierownik zespołu.
Do meczu z KS Konstancin jeszcze pięć dni, ale już teraz serdecznie zapraszamy. Wierzymy, że Broń przed swoimi kibicami zagra równie dobrze jak w pojedynku ze Zniczem II.