Operacja Wilga rozpoczęta (FOTO)

Po wolnym weekendzie piłkarze naszej drużyny pojawili się w poniedziałek popołudniu na zajęciach. Widać było głód piłki, widać było również, że drużyna już nie może doczekać się pierwszego ligowego meczu. Trener Artur Kupiec wyraźnie zwolnił "lejce" i zespół w najbliższych dniach nabierać będzie już świeżości i więcej trenować będzie z piłkami pod kątem najbliższego rywala.

FOTOGALERIA TUTAJ

Obserwowaliśmy dziś trening Broni i jedno co cieszy to tak zwana „chemia” w drużynie. Sprowadzić siedmiu zawodników do drużyny to jedno, ale wkomponować ich do zespołu, wprowadzić ich do szatni, aby zostali przyjęci, to już zupełnie inna sprawa. Wydaje się, że trenerowi Arturowi Kupcowi udało się wkomponować nowych graczy i z dotychczasowymi zawodnikami będą tworzyć fajny monolit. Oczywiście całe dzieło zobaczymy na boisku jeśli zwieńczy je sukces.
Na poniedziałkowym treningu było trochę biegania, trochę siatkonogi, trochę żartów.

– Wszyscy fajnie pracują, nie ma kontuzji i to jest dla nas najważniejsze. W tym tygodniu trenujemy codziennie oprócz piątku – mówi trener Artur Kupiec.

Pierwszy mecz nowego sezonu już w sobotę o godz. 17, będziemy o tym jeszcze kilkakrotnie przypominać. Szerszą zapowiedź meczu znajdziecie na naszej stronie w czwartek, natomiast dzień wcześniej przedstawimy pełną kadrę Broni na rundę jesienną wraz ze zdjęciami wszystkich zawodników.