Oskar Przysucha. Pierwszy mecz to przestroga

Miało być gładkie zwycięstwo, a był remis 2:2, osiągniętych w szczęśliwych okolicznościach po rzucie karnym w 90 minucie. Tak wyglądał jesienny mecz z Oskarem Przysucha. Tamten pojedynek powinien być przestrogą dla naszej drużyny przed sobotnim meczem. To są lokalne derby i tutaj nie można patrzyć na tabele, zimowe wyniki, nazwiska nowych zawodników. Trzeba wyjść na boisku i wyrwać wygraną. Dziś garść informacji na temat naszego sobotniego rywala.

Wiele sobie obiecywaliśmy przed jesiennym pojedynkiem. Oskar przyjeżdżał w roli „kopciuszka”, beniaminka, a w Radomiuy przy N9 zagrał świetny mecz i był drużyną lepszą. Do przerwy prowadził 2:0, a mógł nawet wyżej. Naszej drużynie udało się zremisować w szczęśliwych okolicznościach. Mamy nadzieję, że tak dramatyucznych chwil nie będziemy już przeżywać i Broń wygra w Przysusze po dobrej grze. Czterech piłkarzy z podstawowego składu, którzy grali jesienią, już w Broni nie gra (Krukowski, Ankurowski, Skórnicki, Kaszubowski, a po przerwie wszedł Dziubek).

ZOBACZ PIERWSZY MECZ BROŃ – OSKAR TUTAJ

Od jesiennego meczu również w przysuskim klubie trochę się zmieniło. Przede wszystkim na trenerskim stołku, Arkadiusza Grzyba zmienił Bolesław Strzemiński. Dobrze znana osobowość na N9, przed wieloma laty doskonały piłkarz Broni. Potem jako trener Legionovii pogrążył Broń w pamiętnych barażach o awans do trzeciej ligi.
Z zespołu ubyli: Cezary Czpak (Polonia Iłża), Kacper Michalski (Sparta Jazgarzew), Kacper Wnuk (Centrum Radom), Kamil Lewiński (Blask Odrzywół), Daniel Żurawski (Wilga Garwolin)
Do drużyny Oskara dołączyli:  Kamil Kobryń (Korona Kielce, wypożyczenie), Karol Kucharski (Radomiak Radom, wypożyczenie), Bartłomiej Madej (Pilica Przedbórz), Oleksandr Menzhega (Radomiak Radom, wypożyczenie), Patryk Gil (Ruszcovia Borkowice, powrót z wypożyczenia), Bartosz Bogacz (Pilica Białobrzegi, wypożyczenie), Bartłomiej Włodarczyk, Maciej Nowak (Drogowiec Jedlińsk, obaj powrót z wypożyczenia), Maciej Gruszka (z juniorów)

Szersza zapowiedź meczu w czwartek na naszym portalu! RELACJA NA ŻYWOI W SOBOTĘ OD GODZ. 13.30