Ostatni dzwonek. Licytacja do jutra!

To już ostatni dzwonek, ostatnie godziny, aby wygrać licytację jubileuszowej koszulki Broni Radom. Cena osiągnęła niesamowitą sumę 1000 złotych. Pieniążki uzyskane ze sprzedaży tej koszulki zasilą konto Miłoszka Wasilewskiego z Radomia. Chłopiec ma 2,5 roku i cierpi na SMA - rdzeniowy zanim mięśni. Zachęcamy do licytowania i w imieniu rodziców dziekujęmy za pomoc Miłoszkowi.

FOTOGALERIA TUTAJ
LICYTACJA trwa TUTAJ

SMA – to choroba genetyczna, nieuleczalna, postępująca i śmiertelna. W SMA obumierają neurony w rdzeniu kręgowym odpowiedzialne za prace mięśni całego ciała. Powoduje to stopniowe zanikanie Miłosza mięśni – najpierw kończyn dolnych, później górnych, a na końcu oddechowych. Aby zatrzymać postęp choroby i nie dopuścić do zanikania kolejnych partii mięśniowych, Miłoszek rehabilitowany jest codziennie po 2 h przez terapeutów i dodatkowo wykonujemy sporo pracy w domu. Miłosz jeździ na basen, na masaże- tylko dzięki tym wszystkim ćwiczeniom i wyjazdom na turnusy rehabilitacyjne stan Miłoszka jest zadowalający na dzień dzisiejszy.
Taka rehabilitacja to ogromne koszty, NFZ refunduje tylko 1h ćwiczeń tygodniowo- gdzie przy tego typu chorobie mięśnie muszą pracować cały czas, aby nie ulec zanikowi.

Rodzice Miłosza walczą, aby chłopiec miał możliwie normalne życie. Nasz klub również w miarę możliwości chce właczyć się do akcji pomagania Miłoszkowi.

PODOBNE WPISY