Ostatni i najdłuższy sprawdzian

Broń Radom - MKS Piaseczno
Sobota godz. 11
Miejsce do ustalenia


Przed nami ostatni już też zimy mecz sparingowy. Nasza Broń zagra z czołowym zespołem czwartej ligi, kandydatem do awansu - MKS Piaseczno. Pojedynek zapowiada się bardzo ciekawie, bo będzie trwać...120 minut i prawdopodobnie odbędzie się na obiektach przy ul. Struga.

– Rozmawiałem z trenerem Piaseczna, Arkadiuszem Modrzejewskim, doszliśmy do porozumienia, że mecz potrwa 4×30 minut. Będzie okazja do tego, aby sprawdzić wszystkim, w możliwie największym wymiarze czasowym – powiedział trener Dariusz Różański.

Sobotni rywal Broni jest wiceliderem IV ligi, ma tyle samo punktów, co liderjące rezerwy Radomiaka i Błonianka Błonie. MKS Piaseczno zimą solidnie się wzmocnił i chce wrócić do trzeciej ligi. Wyniki sparingów pokazują, że Broń będzie miała solidnego przeciwnika.

Nasz zespół wreszcie od kilku dni trenuje na trawiastej nawierzchni. Piłkarze sie nie oszczędzają i mocno rywalizują o miejsce w kadrze. Do ligowego spotkania z Legią II w Ząbkach pozostało już coraz mniej czasu. Kto ostatecznie wybiegnie w podstawowym składzie tego nie wie jeszcze nawet trener Różański.

W sobotę prawdopodobnie pojawi się jeszcze jeden nowy zawodnik, na pozycję lewego obrońcy.

W sobotę od godz. 11 będziemy na żywo informować o wyniku spotkania

PODOBNE WPISY