Ostatni mecz w dobrym stylu

ROCZNIK 1996
Broń Radom - UMKS Piaseczno 3:0 (2:0)

Gole: Woźniak, Sokołowski, Kucharczyk
Broń 96: Przytuła ( 65" Czarnota) - Woźniak70" (Markwant) - Kupiec- Pilarek(40" Oparcik) - Trzaska- Kasperek -Więcek-Stefański-Zybura(70" Walasik)-Grabowski (70" Kucharczyk) -Sokołowski( 40" Niewiadomski)
nasza drużyna rozegrała ostatni mecz w tym sezonie, pokonując KS Piaseczno 3:0. W pierwszej połowie bramki zdobyli Łukasz Woźniak i Mateusz Sokołowski, a w drugiej części meczu przeciwników dobił Mateusz Kucharczyk.
Był to ostatni mecz w takim składzie. W przyszłym sezonie będzie utworzona drużyna roczników 95/96, która wystąpi w Lidze Makroregionalnej.Zespół zagrał na głównym stadionie.
Czytaj dalej...

Tak jak już pisaliśmy w zapowiedzi, wraz z tym meczem zakończyła się pewna historia, jednego z zespołów naszego klubu. Warto też podziękować wszystkim trenerom, którzy prowadzili ten rocznik, a byli to: Włodzimierz Andrzejewski, Konrad Główka (poprowadził naszą drużynę do awansu do Ligi mazowieckiej), Artur Kupiec, oraz Marek Siwak. Trenerem od przyszłego sezonu, a w zasadzie już od 15 lipca, kiedy zaczniemy okres przygotowawczy będzie Dariusz Różański. Dziękujemy również kibicom, którzy przychodzili na mecze 1996, zapraszamy w kolejnym sezonie.

PODOBNE WPISY