Ostatni trening i kolacja

W piątek w 12 stopniowym mrozie odbyli ostatni w tym roku trening piłkarze naszego klubu. Po jego zakończeniu zawodnicy spotkali się na przedświątecznej kolacji.

Piłkarze nieco pobiegali, troszkę pograli na śniegu w piłkę i mróz nie był im straszny. Na treningu zanotowano 100 procentową frekwencję. Po ostatnich zajęciach zespół zasiadł do świątecznego stołu wraz z trenerem Arturem Kupcem i władzami klubu. Nie zabrakło świąteczno – noworocznych życzeń, tradycyjnego opłatka. Piłkarze w bardzo dobrych nastrojach rozeszli się do domów.

Ponownie na zajęciach spotkają się 15 stycznia. Na przełomie stycznia i lutego zapadać będą pierwsze kadrowe decyzje. Kibiców naszego klubu najbardziej interesują informacje na temat ruchów kadrowych. Na obecną chwilę żaden z dotychcxzasowych zawodników nie zgłaszał chęci zmiany barw klubowych, choć niewykluczone, że może się tak zdarzyć, że ktoś nie załapie się do kadry przed rundą wiosenną. Rewolucyjnych wzmocnień również nie można się spodziewać. Trener Artur Kupiec podkreśla, że szuka obrońcy i napastnika. Póki co na razie możemy tylko gdybać i nie ma sensu wymieniać jakichkolwiek nazwisk. 

Pierwszy mecz sparingowy nasza drużyna rozegra w Radomiu na boisku ze sztuczną nawierzchnią, 23 stycznia. Przeciwnikiem Broni będzie III-ligowy Mazur Karczew.

PODOBNE WPISY