Ostatni trening przed sparingiem

Dziś o godzinie 17.00 nasi zawodnicy odbyli ostatni wspólny trening przed jutrzejszym meczem sparingowym z warszawskim Okęciem, w czasie którego trener zabronił swoim podopiecznym... biegać!

Tak, jak pisaliśmy wcześniej nasi jutrzejsi rywale grać w piłkę potrafią i na pewno będą bardzo trudnym rywalem dla Trójkolorowych. Najbardziej z tego powodu zadowolony jest trener Artur Kupiec, który twierdzi, że drużyna zgrywa się najlepiej w meczach z wymagającymi rywalami, a do takowych niewątpliwie można zaliczyć zawodników warszawskiego Okęcia.
Na dzisiejszym treningu trener, nakazał swoim zawodnikom rozegranie meczu, w którym to zabronił im… biegać. Zawodnicy mogli tylko chodzić za piłką. Artur Kupiec tłumaczył, że ma to wywołać u Broniarzy głód biegania, co ma zaprocentować w jutrzejszym sparingu. Wyniki radomskiej Broni w meczach kontrolnych wskazują, że forma naszej drużyny stale rośnie i liczymy, że po jutrzejszym meczu, podobnie jak po dwóch ostatnich sparingach humory nam będą dopisywały.

Przypominamy, że mecz odbędzie się jutro o 11.00 w Warszawie, a wynik będzie podawany na bieżąco na naszej stronie.

PODOBNE WPISY