Ostatni weekend z młodzieżą

Przed nami ostatnie mecze z udziałęm naszych drużyn młodzieżowych. Większość pojedynków rozgrywanych będzie o przysłowiową "pietruszkę", ale młodzi piłkarze nie kalkulują i zawsze chcą grać o zwycięstwo. Najważnieszy mecz zagra rocznik 2001, który w przypadku wygranej ma szansę na awans do Ekstraligi. Już wiadomo, że wiosną Broń Radom będzie miała aż trzy drużyny w Ekstralidze, na najwyższym szczeblu. Jeśli podopiecznym trenera Konrada Tarki się uda, to byłyby cztery ekipy: 1999, 2000, 2002 oraz ewentualnie 2001. Jak gra nasza młodzież w weekend? Dowiecie się w rozwinięciu.

I liga rocznika 1999
BROŃ RADOM – MAZUR KARCZEW
Sobota, godz. 11
Nasz zespół już trzy kolejki wcześniej zapewnił sobie awans. Drużyna trenera Artura Kupca wygrała wszystkie mecze i ma bilans 79:5. Na pewno z trzecim w tabeli Mazurem będzie chciała go poprawić.

Ekstraliga rocznika 2000
ESCOLA VARSOVIA WARSZAWA – BROŃ RADOM
Sobota, godz. 11
Dobrze, że drużyna Marcina Krzoska zapewniła sobie utrzymanie już wcześniej, bo w sobotę ekipę 2000 czeka ciężki wyjazd do wicelidera.

I liga rocznika 2001
BROŃ RADOM – CHOJNIAK WIENIAWA
Niedziela, godz. 11
Trzeba wygrać i nasłuchiwać wieści z Józefowa. Jeśli Józefovia straci punkty z Agrykolą Warszawa (co jest niestety mało prawdopodobne), to Broń wywalczy awans do Ekstraligi.

Ekstraliga rocznika 2002
Kosa Konstancin – BROŃ RADOM
Sobota.
Broń zajmuje czwartą lokatę i zagra na ciężkim terenie. Jeśli wygra to ma szansę zakończyć rozgrywki na wysokim trzecim miejscu. W pierwszej rundzie Broń pokonała Kosę 2:1.

I liga radomska rocznika 2003
SP Radomiak Radom – BROŃ RADOM
Sobota.
Nasz zespół bez wzlędfu na wynik zakończy rundę na drugim miejsu w tabeli za MSPN.

I liga radomska rocznika 2004
BROŃ RADOM – ORZEŁ WIERZBICA
Sobota godz. 9.30
Broń ma szansę na mistrzostwo jesieni w swojej grupie, jeśli wygra ten mecz. Rywalem jest ostatni zespół w tabeli.

I liga radomska rocznika 2005
KS TRÓJMIASTO – BROŃ RADOM
Sobota, godz. 11
Trójmiasto to drużyna złączona z trzech miejscowości pod Szydłowcem. Broń jest wiceliderem i nawet zwycięstwo nie da naszej drużynie wygranej w lidze. Niemniej Krzysztof Banaszkiewicz zdołał w ciągu kilku miesięcy zmontować trochę „na prędce” zespół który w regionie zajmuje czołowe lokaty.