Ostatni wyjazd do Łodzi

UKS SMS Łódź - Broń Radom
Niedziela, godz. 16

W niedzielę naszych piłkarzy czeka ostatni w tym sezonie wyjazdowy mecz. W Łodzi zmierzą się z miejscowym UKS SMS. Po zasłużonym zwycięstwie z Nadnarwianką, nasz zespół chce zdobyć kolejne trzy punkty.

Chociaż szansę Broni na utrzymanie pozostały już tylko czysto matematyczne, to trener Artur Kupiec wpaja swoim zawodnikom, że warto grać do samego końca.
– Pozostało nam dwa mecze. Gramy nie tylko o premie, ale przede wszystkim, o to, aby z twarzą i honorem zakończyć sezon. Kto wie, może jeszcze się wydarzy jakiś cud. Trzeba wygrywać – mówi szkoleniowiec.

Nie najlepiej wygląda sytuacja kadrowa naszego zespołu. Nadal za czerwoną kartkę nie będzie mógł grać Andrzej Drachal. Z kolei za cztery żółte kartki pauzować musi trener Kupiec. Nadal nie mogą grać Doliński Wajszczuk i Kędzierski. Do treningów powrócił za Robert Rogala, ale nie będzie on chyba w stanie zagrać pełnych 90 minut.

Łodzianie jesienią rozgromili Broń aż 4:0 na stadionie w Radomiu. W rundzie wiosennej „uczniowie” SMS radzą sobie w kratkę. Zdobyli 17 punktów (5 zw, 1 rem. 6 por.), Przy czym trzech porażek doznali na własnym stadionie. Najlepszym strzelcem zespołu jest 22-letni Piotr Gląba, który w tegorocznych rozgrywkach zdobył czternaście bramek.

PODOBNE WPISY