Ostatnie sparingi naszych rywali

Już za tydzien nowy sezon piłkarski. Nasz zespół tak jak pisaliśmy odpoczywał. Między innymi kapitan, Paweł Młodziński, wolny czas spędził na rowerze i podjechał na mecz Drogowca Jedlińsk ze Spartakusem Daleszyce (zdjęcie obok - dzięki uprzejmosci Włodzimierza Łyżwy "Echo Dnia"). Pozostałe zespoły grały mecze towarzyskie. Ciekawych wyników nie brakowało, większość ekip dopinała ostatnie transfery.

KS Paradyż – Pilica Białobrzegi 0:3 (0:1)
W zespole Pilicy zagrał po przerwie Maciej Kencel, do niedawna zawodnik Broni.

Energia Kozienice – Ceramika Opoczno 2:1
Obie bramki zdobył Daniel Ciupiński, Do kozienickiej ekipy dołączył oficjalnie Przemek Sobolewski. Klub jest zainteresowany pozyskaniem Bartka Książka, wychowanka naszego klubu.

Drogowiec Jedlińsk – Spartakus Daleszyce 0:1
Beniaminek IV ligi przyzwoicie zagrał z trzecioligowcem ze świętokrzyskiego. W sumie w barwach Drogowca zagra aż siedmiu piłkarzy z przeszłością w Broni.

Oskar Przysucha – Neptun Końskie 7:1 (2:0)
Oskar pod koniec okresu przygotowawczego rozkreca się coraz bardziej. Na uwagę zasługuje dobra gra zawodnika z RPA. Luciano Matsoso zdobył gola, zaliczył dwie asysty.

Naprzód Skórzec – Mazovia II Mińsk Maz. 7:0

Mazur Karczew – Agape Białołęka 3:0
Mazur rozegrał latem sześć sparingów i wszystkie wygrał. Między innymi pokonał Huragana Wołomin, czy Dolcan Ząbki.

Błonianka Błonie – Mazovia Mińsk Maz. 0:5

Pogoń Grodzisk Maz. – Znicz Pruszków – mecz w niedzielę o godz. 11

MKS Piaseczno – KS Łomianki 3:1.
Jedną z bramek zdobył Kamil Matulka, który był już na testach w Pilicy, ale zdecydował się pozostać w Piasecznie. Ciekawostką jest fakt, że nowym zawodnikiem biało-niebieskich został Ukrainiec Dmitrij Beytling, wychowanek Metalista Charków.

KS Warka – LKS Promna 2:3

PODOBNE WPISY