Ostatnie sparingi

 

W miniony weekend trzecioligowcy rozegrali ostatnie sparingi przed nowym sezonem. Zwycięstwa odnieśli pierwsi trzej rywale Broni. Wysoką porażkę poniósł Mazur Karczew.

Legionovia Legionowo- Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3:0– Wyraźna wygrana Legionovii, którą Broń będzie podejmowała już za tydzień. Jedną z bramek zdobył Uwadizu, który rozegrał dwa sparingi w barwach Broni, ale ostatecznie powrócił do Legionowa.  Drużyna Legionovii będzie na pewno bardzo groźnym rywalem.

KP Piaseczno – KS Łomianki 1:0– Drugi nasz rywal pokonał drużynę z czwartej ligi. Tuż przed rozpoczęciem sezonu drużynę z Piaseczna opuściło czterech zawodników, w tym Piotr Wielgosz, który trafił do innego trzecioligowca- Hutnika Warszawa.

KS Warka – Orzeł Wierzbica- 2:5 – Trzeci rywal Broni wysoko pokonał beniaminka czwartej ligi. Znów dwie bramki zdobył Andriej Małyk , jedną- Piotr Skałbania pozyskany z Radomiaka.

MKS Kutno- Włocłavia Włocławek 3:0 – „Miejscy” , mimo braku kilku kontuzjowanych podstawowych zawodników, wysoko pokonali drużynę z IV ligi. ZA tydzień MKS zmierzy się z Radomiakiem

Radomiak Radom- Wisła Puławy 2:2- Wisła korzystając z pauzy w  lidze, przyjechała do Radomia. W pierwszej połowie lepszy był Radomiak, w drugiej w ciągu kilku minut Wisła doprowadziła do remisu. W minionym tygodniu z Radomiaka ubyli Cezary Czpak i Daniel Barzyński, w ich miejsce poszukiwani są kolejni zawodnicy.

Mazur Karczew- Orlęta Radzyń Podlaski 0:4, Energia Kozienice- Mazur Karczew 8:0
– Dwie wysokie porażki Mazura. W Kozienicach zagrali rezerwowi zawodnicy.

Zawisza Rzgów- Włókniarz Zelów 0:1– W pojedynku naszych ligowych rywali lepszy Włókniarz. Drużyna z Zelowa na razie poniosła więcej personalnych strat niż zysków, ale sezon pokaże jej wartość.

Mławianka Mława- Narew Ostrołęka 5:0 – To kolejna wysoka porażka Narwi, przeżywającej spore problemy kadrowe i organizacyjne

Warta Sieradz- Gaz Gal Galewice 2:2 – Warta po wycofaniu się Ceramiki wraca do trzeciej ligi i na nowo kompletuje drużynę, która została osłabiona po spadku. Pierwszy mecz Warta gra z Narwią i może być to szansa na dobry początek.

Ursus Warszawa- Znicz II Pruszków 6:2  Warszawianie odnieśli wysokie zwycięstwo nad IV- ligowymi rezerwami Znicza. Ostatecznie Ursus zasiliło pięciu nowych zawodników.

Start Otwock- GKS Targówek 2:2

Hutnik Warszawa- Nadnarwianka Pułtusk 2:1- Hutnik wzmocnił się przed sezonem dwoma zawodnikami oraz kilku wychowankami z drużyn juniorskich.