Panowie wygrajcie jakiś prestiżowy mecz

BROŃ RADOM - POLONIA WARSZAWA
Sobota godz. 19

W sobotni wieczór czeka nas prawdziwe święto piłkarskie. Przyjeżdża były mistrz Polski, klub z tradycjami i bogatą historią. Przyjeżdża klub, którego kibice darzyli się przyjaźnią z fanami Broni przez wiele lat. Zapowiada się ciekawie zarówno na murawie jak i na trybunach. Polonia wykupiła 220 wejściówek i jako pierwszy klub w historii nowego stadionu wypełni całkowicie sektor dla gości.
Czy nasi piłkarze podołają? Wiemy, że potrafią bez większej presji wygrywać w Wieluniu czy w Sieradzu, ale w ostatnich dwóch latach Broń nie wygrała żadnego prestiżowego meczu, na którym zdecydowanie zależało kibicom.

Nie piszemy tego przez żadną złośliwość, ale nie udało się w derbach z Radomiakiem, a wcześmniej z Legią II Warszawa, Pilicą Białobrzegi, Ursusem Warszawa, czy też w meczu z OKS Otwock na inaugurację świateł. Można odnieść wrażenie, że Broń grać potrafi, ale gdy dochodzi dodatkowa presja….wygląda to różnie.

W sobotę faworytem pojedynku będzie Polonia Warszawa, która w swoich szeregach ma kilku zawodników, którzy z powodzeniem grali w wyższych ligach. Na razie jednak „Czarne Koszule” popełniają sporo błędów i tracą bramki i punkty.

W naszym zespole po dwóch ostatnich meczach atmosfera też się poprawiła. Broń opuściła miejsce w strefie spadkowej i przydałoby się zwycięstwo w ważnym meczu z Polonią, aby wskoczyć do górnej połówki tabeli.

W naszym zespole nie ma kontuzji, nikt nie pauzuje za nadmiar kartek i Broń jest gotowa do gry. Czy jest gotowa na pokonanie byłego, dwukrotnego mistrza Polski? To się okaże. Zapraszamy na godz. 19 na stadion przy N9

PODOBNE WPISY