Panowie! Zagrajcie dla trenera!!!!

BROŃ RADOM - UMKS PIASECZNO
Sobota godz. 17, STADION PRZY N9

W sobotę nasi piłkarze rozegrają kolejny mecz ligowy. Tego dnia urodziny obchodzić będzie trener Dariusz Różański. Byłoby miło, gdyby drużyna sprawiła mu prezent w postaci zwycięstwa w dobrym stylu. Czy 13 kolejka okaże się szczęśliwa dla Broni? Czy podtrzymamy dobrą passę? Warto przyjść na stadion, aby przekonać się osobiście.
"PIĄTAK W DŁOŃ I NA BROŃ"

Piaseczno w ostatniej dekadzie kilkakrotnie było największym rywalem w walce o awans. Napierw w piątej lidze, potem czwartej, a nawet w trzeciej. Potem klub popadł w tarapaty i został rozwiązany. Na jego miejsce powstał UMKS, czy jak kto woli MKS.
Zespół z Piaseczna jest beniaminkiem i słabo zaczął sezon, ale potem odniósł pięć wygranych z rzędu. Ostatnio jednak znowu zacięła się drużyna.

Broń ma jednak swoje problemy. W ostatnich dwóch meczach widać było kryzys formy, jakąś zadyszkę i rolą trenera jest, aby zdiagnozować problem. Najważniejsze, że zespół odniósł zwycięstwa i w sobotę liczymy na maksimum zaangażowania i przede wszystkim na poprawę skuteczności. Zarówno w Otwocku, jak i pucharowym pojedynku w Policznej, sytuacji podbramkowych nie brakowało, ale indolencja strzelecka była aż nadto widoczna.
Cały czas nie wiadomo jeszcze w jakim składzie zagra Broń. W ostatnim czasie na drobne urazy narzekali Piotr Nowosielski, Piotr Dobosz i Przemysław Wicik. Czy będą gotowi, w sobotę, tego nie wiemy.
Piłkarze w meczu z Piasecznem będą mieli kolejny powód do tego, aby wygrać. Tego dnia 46 urodziny obchodzić będzie trener Dariusz Różański. Warto postarać się o prezent.

OD GODZ. 16.50 BĘDZIEMY NA ŻYWO RELACJONOWAĆ Z NARUTOWICZA 9

PODOBNE WPISY