Pauza będzie dobrze spożytkowana

W najbliższy weekend nasz zespół pauzuje (za Start Otwock). To dobry czas na odpoczynek i zaleczenie drobnych urazów. Drużyna dostanie wolne i będzie mogła weekend spędzić z rodzinami. Pierwotnie był plan, aby zagrać mecz towarzyski z Zawiszą w Siennie. Zawisza w lidze okręgowej pauzuje za wycofany TKKF Grójec.

– Graliśmy już tyle meczów sparingowych i mistrzowskich, że kolejny mecz niczego by nie zmieni. Być może przydarzyłyby nam się tylko na jakieś niepotrzebne kontuzje. Rozmawiałem z chłopakami i wspólnie doszliśmy do wniosku, że w weekend odpoczniemy – mówi trener Broni, Dariusz Różański.

Nasz zespół najbliższy mecz zagra w Piasecznie, w środę, 17 maja. Do tego pojedynku drużyna przygotowywać się będzie normalnym cyklem. W czwartek drużyna otrzyma wolne, a w piątek piłkarze zagrają wewnętrzną gierkę.

– Luźniejszy weekend to również dobry czas na zaleczenie drobnych kontuzji, bo takich jest kilka w drużynie. Liczę, że w środę na mecz z Piasecznem będę miał wszystkich zawodników do dyspozycji. Po pauzie za kartki do kadry meczowej wraca Przemek Nogaj – dodaje trener Broni.

Dariusz Różański w  sobotę korzystając z wolnego dnia wyjeżdża na mecz do Promnej, gdzie gra Victoria Sulejówek, lider tabeli i najpoważniejszy rywal Broni w walce o barażowe miejsce.

PODOBNE WPISY