Paweł Młodziński blisko powrotu

Wszystko wskazuje na to, że Paweł Młodziński ponownie zagra w barwach Broni Radom. Wieloletni bramkarz i kapitan naszej drużyny, ostatnie dwa sezony spędził w Pilicy Białobrzegi. Jak mówi trener Tomasz Dziubiński, golkiper zaakcpetował warunki gry i właściwie pozostało mu tylko podpisać umowę.

Pawła Młodzińskiego nie trzeba szczególnie przypominać kibicom z ulicy Narutowicza 9. „Młody” jest wychowankiem Pilicy, podczas swojej kariery grał w reprezentacji Polski do lat 16. Grał potem w wielu innych klubach, a około 3,5 roku spędził właśnie na Plantach. Nic więc dziwnego, że zawodnik mocno przywiązał się i do klubu i do ludzi. Dwukrotnie podczas derbów Radomia, Pawła Młodzińskiego widzieliśmy w szaliku Broni na kibicowskim sektorze. To najlepiej świadczy, jak głęboko w sercu ma Broń.

Z kim będzie Paweł Młodziński rywalizował o miejsce w bramce? Tego nie wiadomo, bo zarówno Sebastian Przytuła jak i Norbert Wnukowski szukają innych klubów. Być może w lipcu, któryś z nich będzie chciał powalczyć o miejsce w składzie, lub pojawi się jeszcze jeden nowy golkiper. Tego na razie nie wiadomo.

Toczą się rozmowy z kolejnymi zawodnikami, którzy mogą zasilić Broń. Jeszcze dziś wieczorem będziemy mogli przedstawić kilka nowych nazwisk.

PODOBNE WPISY